Liigu põhisisu juurde
Pisipilt Minu neljajalgsed musketärid ..., ehk, Miks võtta loom varjupaigast?
raamat

Minu neljajalgsed musketärid ..., ehk, Miks võtta loom varjupaigast?

Ilmunud: 2023Keel: eestiStandardnumber: 9789985358177
Varjupaikade MTÜ
loomade varjupaigad
koer
kass
koerapidamine
kassipidamine
lood
nõuanded
e-raamatud
See ei ole lihtsalt raamat – teie käes olev üllitis teeb head ja aitab loomi. See on lausa raamat raamatus. Siin saavad kokku „meie” ja „mina”. „Meie” on inimesed Varjupaikade MTÜ-st, kes on võtnud südameasjaks hoolitseda nende eest, kes ise rääkida ei saa, kuid kes igapäevaselt elavad meie kõrval. Need on meie neljajalgsed karvased sõbrad – lemmikloomad, keda on Eesti kodudes julgelt üle 500 000. Elus juhtub nii mõndagi ja kahjuks on Eestis ka väga palju kodutuid loomi, kes elavad tänaval. „Mina” on Üllar Priks ehk Myrakas, ta kirjutab eriti värvika loo oma neljajalgsetest musketäridest, kes on tema ellu tulnud selleks, et sinna jääda. Iga loom tuleb inimese ellu talle midagi õpetama. Raamatusse on pikitud selgitavaid tekste ja praktilisi nõuandeid, mida ja millega peab arvestama, kui looma varjupaigast võtta, samuti lugusid Varjupaikade MTÜ-st, nende tegemistest ja varjupaikade pidamisest. Raamatust leiab inspiratsiooni looma võtmiseks ja kaalukaid põhjusi, miks ta võtmata jätta. Aga äkki ei võtaks looma, vaid hoopis pakuks talle kodu! Myrakas on humoorikas kirjamees, muusik, maadeavastaja ja gurmaan, kes armastab nii inimesi kui loomi ja usub headusesse. Ta püüab kaitsta nõrgemaid ning proovib end ja oma kaasteelisi õigel kursil hoida. Olgu suunanäitajaks siis sellesama raamatu kirjutamine, varjupaigaloomade abistamine või kasvõi Eestimaa teedele vurama lükatud vegan food truck. Varjupaikade MTÜ loodi 2007. aasta alguses. See tegutseb loomade heaolu keskuses Viljandimaal ja loomade varjupaikades üle Eesti. Kuueteistkümne tegevusaasta jooksul on mittetulundusühing aidanud kodudesse üle 25 000 looma. Ühingu tegemistega saad kursis olla varjupaik.ee kaudu.
näita rohkem
Pealkirjad:
Minu neljajalgsed musketärid Minu neljajalgsed musketärid ..., ehk, Miks võtta loom varjupaigast? Miks võtta loom varjupaigast?
Autorid:
Priks, Üllar, 1977- fotograaf Astel-Rankla, Agne, fotograaf Tamm, Andres, 1973- fotograaf Mägi, Anne-Liis, fotograaf Killing, Kairi, fotograaf Gribuškina, Kadri, fotograaf Kraus, Martin, fotograaf Raittila, Pekka, fotograaf Roosaar, Veste, 1960- toimetaja Palts, Päivi, 1969- kujundaja Varjupaikade MTÜ
Kategooriad
Maamajandus (11)
Sellele väljaandele ei ole veel kommentaare. Ole esimene!