Liigu põhisisu juurde
Pisipilt Jumala nimi on Halastus vestlused Andrea Tornielliga
raamat

Jumala nimi on Halastus vestlused Andrea Tornielliga

Ilmunud: 2018Keel: eestiStandardnumber: 9789949726639
Franciscus, paavst, 1936-
halastus
arm (religioon)
katoliiklus
paavstlus
paavstid
piht (religioon)
bullad
intervjuud
e-raamatud (vormimärksõna)
Rooma-Katoliku kiriku juht paavst Franciscus andis välja erakorralise Halastuse aasta alguses intervjuuraamatu "Jumala nimi on Halastus", kus kirikupea vestleb Vatikani ajakirjaniku Andrea Torinelliga. Raamatus juhib Rooma Paavst tähelepanu kirikus äramärgitud Juubeliaasta sisule, kutsub üles armastuses pöörduma elule, rahule ja leppimisele ning seda läbi halastustegude. Paavsti selgitab läbi isikliku elukogemuse halastuse mõistet ning kutsub igat lugejat avama oma südame ust. Erilist tähelepanu pöörab paavst Franciscus meeleparanduse sakramendile, mis on esmatähtis kõigile katoliiklasele, et seada halastus ja armastus oma elu nurgakiviks. "Pangem meeleparanduse sakrament jälle kesmesse nõnda, et inimesed võiksid kogeda Jumala halastuse ülevust omal käel ja iga pihile mineja jaoks saab sellest tõelise sisemise rahu läte."
näita rohkem
Pealkirjad:
Jumala nimi on Halastus [Võrguteavik] : vestlused Andrea Tornielliga Il nome di dio è misericordia : una conversazione con Andrea Tornielli. Eesti keeles Misericordiae vultus. Eesti keeles
Autorid:
Tornielli, Andrea, 1964-, intervjueerija Help, Toomas, 1961- tõlkija Haljand, Aive, toimetaja Franciscus, paavst, 1936-.
Kategooriad
Religioon (74)
Sellele väljaandele ei ole veel kommentaare. Ole esimene!