Liigu põhisisu juurde
Pisipilt Loodusseadused ja loomulik tervenemine metameditsii
raamat

Loodusseadused ja loomulik tervenemine metameditsii

Ilmunud: 2010Keel: eestiStandardnumber: 9789949470181Kestus/maht: 11,59 MB
psühhosomaatilised haigused
haigused
etioloogia
psühhosotsiaalsed tegurid
psühhosomaatika
ravi
tervenemine
eneseabi
alternatiivmeditsiin
nõuanded
mälestused
e-raamatud (vormimärksõna)
Mõtted ja tunded ning see, mil moel lahendame oma igapäevaseid probleeme määrab selle, kas üldse ja millised haigused meil välja kujunevad. On olemas kindel seos nende dramaatiliste sündmuste vahel, mis tekivad inimese elus järsku, ning tekkinud haiguste vahel. Need teadmised on inimestel alati olemas olnud, kuid nüüd on need ka teaduslikult tõestatud. Esimesena kirjeldas neid seoseid Saksa arst dr. Hamer ja need uuringud on aluseks sellele, mida nimetatakse metameditsiiniks. 
Metameditsiin ei ole ravimeetod, vaid aitab inimesel mõista, missugused emotsionaalsed okid on seotud konkreetse haigusega. Seda mõistes on võimalik vabaneda hirmust, mis haarab raske diagnoosi saamisel. Oma emotsioone läbi töötades on inimesel võimalik oma paranemisele kaasa aidata. 
Raamatu autorid tunnevad põhjalikult metameditsiinilist lähenemist haigustele ja kirjeldavad teaduslikel uurimustel põhinevat lihtsalt ja mõistetavalt. Raamatus on põhjalik tabel, mis kirjeldab konkreetset emotsionaalset okki ja tekkida võivat haigust. 
Lisaks sellele kirjeldavad 8 inimest, kes on saanud tõsise diagnoosi, oma haiguse ja paranemise lugu.
näita rohkem
Pealkirjad:
Loodusseadused ja loomulik tervenemine [Võrguteavik] : metameditsii Metamedisin : fra kreft til kraft. Eesti keeles
Autorid:
Soosaar, Einike, 1970- kujundaja Madsen, Bent, 1945-, autor Zeitlmann, Heike, eessõna autor Krikmann, Signe, toimetaja Mere, Eva, 1949- toimetaja Kolås, Dagfrid, 1954-, autor Vilu, Tiiu, 1968- tõlkija
Kategooriad
Tervis (125)
Sellele väljaandele ei ole veel kommentaare. Ole esimene!